TrafficMonsoon

Merhaba arkadaşlar sizi çok kazandıran trafficmonsoon ile tanıştırmak istiyorum. Şuanda bütün ptc sitelerinde en çok reklamı yapılan en popüler site. Diğer ptc siteleriyle çalışıyorsanız, mutlaka hergün 3-5 defa bu sitenin reklamıyla karşılaşıyorsunuzdur. Ödemeleri anında yapıyor. Kazancı gerçekten çok iyi. Ödemelerin hepsini de aynı dakikada aldım. Bu beni çok şaşırttı, sanırım işi otomatiğe bağlamışlar ödeme istediğin anda sitenin banka hesabından otomatik sizin hesabınıza yatıyor. 

Bu sitenin önyargılarınızı yıkmasına izin verin..!Hem ptc sitesi hem de sörf sitesi günde en az 8-10 tane 0.01$ ve 0.02 $ lik reklam çıkıyor. Reflerden, yani (alt üyelerden) en çok kazandıran PTC sitesi. 

Yani sen günde 10 reklam izlesen 9 tanede alt üyen 10 reklam izlerse 1 dolar eder.Birde alt üyelerinizin 20-30-40-50-60 tane  olduğunu düşünün.İşte o zaman günlük 5-6 dolar hatta daha fazla kazanmanız kaçınılmaz.

Reflerinden (alt üyelerinizden) kazanmanız için günlük 10 tane 20 saniyelik surf yapmanız gerekiyor. Ama üzülmeyin boşa surf yapmış olmayacaksınız.

10 surf yaparsan site sana 10 reklam yaptırma hakkı veriyor. Yani dilersen kendi sitenin reklamını ver dilersen diğer çalıştığın ptc sitesininin ref linkini verip bedava kendine ref (alt üye) kazanabilirsin.

Onun dışında zamanı olanlar için gün içinde sınırsız surf yapma imkanı var. Bu sınırsız surf’la sitenizin veya tanıtımını yapmak istediğiniz ptc sitesinin reklamınıda bedavaya getirmiş oluyorsunuz.

Minimum ödeme 2$ dolar ve anında paypal hesabında..

Bana gelen günlük reklamlardan 2 kare

 


Traffic Monsonun sahibi yıllardır ödeme yapan bir diğer site adhitprofit.com sitesininde sahibidir. 

 

Üye olmak için tıklayınız.

Reklamlar